TAPTI PARTNERIU

BioTornado

Ieškote partnerystės?

Atvykote į tinkamą vietą tinkamu laiku. Mūsų bendradarbiavimas atvers
nauji jūsų įmonės horizontai. Kartu nustatykime naujus pramonės standartus.

KĄ MES SIŪLOME

Mūsų biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

„BioTornado” yra sertifikuotas buitinių nuotekų valymo įrenginys, kuris yra kompaktiškas ir pritaikomas pagal kliento reikalavimus. Jo technologija yra pranašesnė už savo laikmetį, nes jame įrengtos aštuonios valymo kameros, kurių kiekvienoje įrengta kamera, o valymo efektyvumas siekia 98 % ir viršija sertifikavimo standartus.

„BioTornado” veikia tyliai, užima nedaug vietos ir pasižymi estetišku dizainu, todėl jį renkasi mūsų klientai. Jis atitinka griežtus ES saugos reikalavimus ir puikiai tinka Skandinavijos regionams.

Kodėl verta rinktis mus

"BioTornado" partnerystė

Kodėl verta rinktis mus

"BioTornado" partnerystė

14 priežasčių

"BioTornado" populiarumas

KĄ IŠ MŪSŲ GAUNATE

Teikite savo klientams geriausios kokybės paslaugas

„BioTornado” visada galvojo apie tai, kas geriausia, ir teikė klientams geriausią iš geriausio, už tai dėkinga savo partneriams ir tiekėjams, kurie mums leidžia užkopti į aukščiausias pramonės viršūnes, siūlydami itin pažangius, naujos kartos ir modernius nuotekų valymo įrenginius. Mūsų nuolat besiplečiančiai klientų bazei reikia ir nuolat besiplečiančios partnerių bazės. Ar norite bendradarbiauti su „BioTornado” ir tiekti mūsų garbingiems klientams modernius ir itin kokybiškus nuotekų valymo įrenginius? Ar norite mūsų klientams teikti geriausios kokybės nuotekų valymo įrenginius? Tada bendradarbiaukime kartu, kad mūsų klientams būtų geriau.

Prisijunkite prie „BioTornado” ir padėkite mums pakelti nuotekų valymo įrenginių pramonę.
1. Pažangiausia gamyba
BioTornado-device-visible-from-air-on-the-site
2. Klientų pasitenkinimas
BioTornado-team-working-at-the-expo
3. Alternatyvūs sprendimai
BioTornado-device-transportation
Apie gamintoją

UAB "Biotechnologijos grupė

„BioTornado” nuotekų valymo įrenginiai yra suprojektuoti naudojant aukščiausios kokybės, modernias sistemas ir pažangiausius metodus, kuriuos sukūrė UAB „Biotechnologijos grupė”.

Dirbame dieną ir naktį ir stengiamės savo klientams teikti tik geriausius iš geriausių, siekdami tapti geriausiais šioje pramonės šakoje. Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, gaminame valymo įrenginius pagal griežtus skandinaviškus standartus. Savo klientams siūlome modernius ir dar nematytus sprendimus, kurie viršija dabartinius reikalavimus, nes su kiekvienais metais nuotekų tvarkymo reikalavimai tik griežtėja.

Siekdami savo klientams pasiūlyti geriausius, moderniausius, pažangiausius ir naujos kartos nuotekų valymo įrenginius, kviečiame jus visus bendradarbiauti su mumis ir tikimės išplėsti savo tinklą. Susisiekite su mumis dabar ir perduokite mums savo lūkesčius ir užklausas, tikėkite mumis, kai sakome, kad neliksite nusivylę.

TAPTI PARTNERIU

Už švaresnį rytojų!

Laukiate, kol galėsite prisijungti prie mūsų ir bendradarbiauti teikiant nuotekų valymo įrenginių paslaugas mūsų klientams kolektyviai? Tada susisiekite su mumis ir atsiųskite mums savo užklausas per pateiktą formą.