APIE

BioTornado

kur inovacijos susitinka su kūrybiškumu

Mūsų pristatymas

Biotornado

Jau dešimtmetį teikiame individualius nuotekų valymo sprendimus visoje Lietuvoje. Įsipareigoję savo klientams teikti geriausias turimas technologijas, užtikriname klientų pasitenkinimą ir kartu teikiame pirmenybę gamtinės aplinkos apsaugai. Mūsų novatoriška „BioTornado” technologija pelnė klientų pasitikėjimą – ji įdiegta daugiau kaip 4000 vietų.

„BioTornado” sprendžia buitinių nuotekų problemą, naudodama 8 kamerų novatorišką technologiją, kuri pralenkė laiką. Jis ne tik visiškai atitinka Lietuvos teisės aktuose nustatytas išleidimo ribas, bet ir užtikrina didelio grynumo išleidimą, tinkamą naudoti gamtinėje aplinkoje arba potencialiai perdirbti ekologiškesnėse erdvėse. Naudodami „BioTornado” ne tik gaunate vandens ekologiškesnėms erdvėms, bet ir taupote energiją, nes nebereikia siurblių ir nuotekų šalinimo iš septikų.

Mūsų įmonės istorija

Svarbiausias mūsų istorijos įvykis – 2020 m. pristatyta „BioTornado” technologija. Šis kruopščiai sukurtas ir tiksliai sertifikuotas biologinio valymo įrenginys turi prestižinį CE ženklą, rodantį atitiktį griežtiems Europos standartams. Nuo tada, kai pradėjo veikti, „BioTornado” pakeitė nuotekų valymą ir pasiekė įspūdingą 98 % efektyvumą. Dėl savo išskirtinių eksploatacinių savybių ji sulaukė daug pagyrų ir tapo pirmuoju pasirinkimu nuotekų pramonėje.

Mūsų vizijos pareiškimas

UAB „Biotechnologijos grupė” vizija neapsiriboja vien tik nuotekų valymu. Įsivaizduojame ateitį, kurioje aplinkos tvarumas ir pažangiausios technologijos dera tarpusavyje. Skatinami aistros naujovėms, siekiame pirmauti pramonėje, nuolat kurdami novatoriškus sprendimus, kurie iš naujo apibrėžia meistriškumo standartus.

Mūsų įmonės vertybės

Biotornado

„Biotornado” pirmenybę teikiame į klientą orientuotai technologijai, optimaliam kainos ir kokybės santykiui ir tvirtam įsipareigojimui saugoti aplinką. Mūsų nuotekų valymo sprendimai atspindi šias pagrindines vertybes ir užtikrina efektyvumą bei tvarumą.

Į klientus orientuota technologija

Pirmenybę teikiame naudotojui patogiems sprendimams, kurie didina efektyvumą, nesukeldami trikdžių ar problemų.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Siekiame surasti ir pateikti geriausią kainos ir kokybės santykį visiems savo produktams ir paslaugoms, kad mūsų klientai gautų išskirtinę vertę už savo investicijas.

Įsipareigojimas saugoti aplinką

Esame įsipareigoję išsaugoti gamtą ateities kartoms. Mūsų praktika, gaminiai ir technologijos atitinka aplinkosaugos principus, skatina tvarumą ir ekologiškesnę ateitį.

Aplinkai atsparūs komponentai

Visos įrenginyje naudojamos medžiagos yra atsparios aplinkos veiksniams, todėl gaminys ilgaamžis net ir sudėtingomis sąlygomis.

Švaraus vandens užtikrinimas

Mūsų aplinkai nekenksmingas dizainas ne tik suteikia pirmenybę naudojamoms medžiagoms, bet ir užtikrina ilgalaikį švaraus vandens tiekimą. Derindami aukštos kokybės, ekologiškus komponentus, užtikriname tvarų vandens valdymą.

Susipažinkite su mūsų ekspertais

Esame čia, kad galėtume jums pasiūlyti geriausią įmanomą pritaikytą sprendimą dėl jūsų buitinių nuotekų.

Mūsų atsakomybė už aplinką

Biotornado

„Biotornado” pirmenybę teikiame aplinkosauginei atsakomybei. Taikydami tvarią praktiką ir gamindami ekologiškus gaminius, siekiame kuo labiau sumažinti savo ekologinį pėdsaką ir išsaugoti planetos gamtinius išteklius ateities kartoms.

Mūsų komanda

"BioTornado" ekspertai

Julius Mažeika
Direktorius
Kęstutis Dakinevičius
Projektų vadovas
Rolandas Vyšniauskas
Pardavimų vadybininkas
Edgaras Rusteikis
Pardavimų vadybininkas
Verslui
Sonata Gotautė
Teisininkė
SUSISIEKITE

BIOTORNADO - Bendradarbiaukime dėl sėkmės!

BIOTORNADO
Bendradarbiaukime dėl sėkmės!

Praneškite mums apie savo poreikius dėl pritaikytų ir individualizuotų nuotekų sprendimų. Mūsų komandos narys kuo skubiau išnagrinės jūsų užklausą.

Verslui

Už švaresnį rytojų!

Susisiekite, pasidalykite savo poreikiais ir gaukite pasiūlymą.